Big Wall sokoliki 2019 – Fotorelacja

  • BIG WALL 2019

    X Maraton Wspinaczkowy w Sokołach

X edycja Maratonu wspinaczkowego “Big Wall w Sokołach “ już za nami.
Jeśli nie było was na Taborze pod Krzywą, to jest czego żałować.
Dobra zabawa, duże emocje, wspaniałe towarzystwo, idealna pogoda, niezapomniane przeżycia i super atrakcyjne, losowane nagrody, ufundowane przez Tabor pod Krzywą, DMM i Camper.

Wyniki w kategorii Open

1. Paweł Sikorski – Paweł Behnke

29 dróg

485 metrów

1235 pkt.

Zuzanna Nosal – Krzysztof Nosal

17

370

995 pkt

Jacek Skrzypczyński – Damian Krzesak

16

615

860 pkt

4. Anastasija Bosiha – Krzysztof Kot 9 dróg 360 m 575 pkt
5. Monika Zalewska – Dominik Zalewski 16 dróg 355 m 505 pkt
6. Kamila Zarabska – Oliwia Marcia 11 dróg 305 m 480 pkt
7. Joanna Piekarz – Andrzej Sendecki 12 dróg 325 m 465 pkt
8. Łukasz Piątek – Michał Niedziela 10 dróg 260 m 405 pkt
9. Sebastian Gajos – Seweryn Opiela 9 dróg 215 m 400 pkt
10. Marek Kulczycki – Kuba Kulczycki 4 drogi 180 m 305 pkt
11. Karolina Smólczyńska – Michał ( Fischmen) Rybakowski 7 dróg 205 m 265 pkt

12. Piotr Szczygłowicz – Mateusz Pożarowszczyk 7 dróg 145 m 255 pkt
13. Ewą Żuk-Warska – Konrad Warski 15 dróg 190 m 210 pkt
14. Błażej Kumela – Tomasz Szewc 8 dróg 100 m 135 pkt
15. Magdalena Wieczorek – Wojciech Wieczorek 8 dróg 115 m 130 pkt
16. Marta Figlak – Michał Lekszycki 6 dróg 95 m 120 pkt.
17. Magdalena Jackiewicz – Georgios Furkiotios 7 dróg 95 m 115 pkt
18. Agnieszka Ościłowska – Bogusława Chodorowska 5 dróg 75 m 85 pkt
19. Joanna Podwójci – Aneta Nowakowska 4 drogi 55 m 65 pkt

Kategoria Trad

1. Jacek Skrzypczyński – Damian Krzesak 860 pkt
2. Zuzanna Nosal – Krzysztof Nosal 625 pkt
3. Anastasija Bosiha – Krzysztof Kot 475 pkt

Kategoria zespoły kobiece

1. Kamila Zarabska – Oliwia Marcia 11 dróg 305 m 480 pkt
2. Agnieszka Ościłowska – Bogusława Chodorowska 5 dróg 75 m 85 pkt
3. Joanna Podwójci – Aneta Nowakowska 4 drogi 55 m 65 pkt

Kategoria zespoły mieszane

1. Zuzanna Nosal – Krzysztof Nosal 17 dróg 370 m 995 pkt
2. Anastasija Bosiha – Krzysztof Kot 9 dróg 360 m 575 pkt
3. Monika Zalewska – Dominik Zalewski 16 dróg 355 m 505 pkt
4. Joanna Piekarz – Andrzej Sendecki 12 dróg 325 m 465 pkt
5. Karolina Smólczyńska – Michał ( Fischmen) Rybakowski 7 dróg 205 m 265 pkt
6. Ewą Żuk-Warska – Konrad Warski 15 dróg 190 m 210 pkt
7. Magdalena Wieczorek – Wojciech Wieczorek 8 dróg 115 m 130 pkt
8. Marta Figlak – Michał Lekszycki 6 dróg 95 m 120 pkt.
9. Magdalena Jackiewicz – Georgios Furkiotios 7 dróg 95 m 115 pkt

BIG WALL 2019 – wszystkie zdjęcia